(امتیازی ثبت نشده است)

رپورتاژ خبری؛

برند سازی خود را به یک شرکت تبلیغاتی معتبر بسپارید

امروزه برای کسب و کارهای مشابه، نقطه تمایز و برتری،تنها و تنها ارزش یک برند نسبت به رقبا است…

بعنوان مثال در بازار تلفن همراه ، شرکتهای مختلفی در حال رقابتند . اما 2 برند اصلی اپل و سامسونگ هستند که گوی سبقت را از بقیه ربوده اند.

اهمیت برند سازی در یک مثال ساده ….

بطور واضح اگر چند گوشی این شرکتها را با گوشی هایی از شرکتهای دیگر که امکانات مشابه آن مدل را این شرکتها داشته باشند مقایسه کنیم ، اختلاف قیمت فاحشی را می بینیم.

این دقیقا ارزش برند است . یعنی مشتری حاضر است پول بیشتری برای داشتن این برند بپردازد . یک شرکت بدون زحمت و کار حرفه ای به برند معتبر تبدیل نمی شود.

 در بازار پررقابت امروزی در همه اصناف ، نکته مهم این است که اصول بازاریابی و برند سازی به خوی رعایت شود.

و قطعا خود صاحبان کسب و کارها نمی توانند بدون مشاوره این کار را انجام دهند . از این رو همواره توصیه می کنیم برند سازی خود را به یک شرکت تبلیغاتی معتبر بسپارید تا نتیجه مطلوب حاصل کنید.

edris1

یک شرکت تبلیغاتی کاربلد و حرفه ای مانند ادریس می تواند مشاور خوبی در مورد هویت سازی برند شما باشد.

هویت سازمانی باید به گونه ای باشد که سازمان را کاملا متمایز و قابل تشخیص کند. میشود در یک جمله این گونه تعریف کرد هویت سازمانی یعنی ادغام هوشمندانه خود و سازمان. زمانی این ادغام حرفه ای است که یک پیوند احساس شناختی رفتاری بین تعریف سازمان و خود شکل بگیرد

کارشناسان هویت سازی شرکت ادریس ٬ برای آنالیز رفتار مشتریان حوزه کاری شما ،  برنامه ها و اهداف شرکت و برند٬ برای خلق هویت بصری سازمانی به صورت حرفه ای با استانداردهای جهانی٬ مشتاقانه آماده ارائه مشاوره رایگان هستند.

هویت بصری برند ، مجموعه ای از ساختارها و باید و نباید های بصری بر اساس هویت برند است، به این معنی که در زمانی که برندی می خواهد وارد بازار شود، در صورتی که انسجام و یکپارچگی بصری فکر شده و هوشمندانه نداشته باشد، قطعا محکوم به نابودی است.

هویت بصری سازمان باعث می شود مردم و مخاطبان هدف بدانند که برند شما چه اهدافی را دنبال میکند ٬ زمانی که برند شما هویت سازمانی داشت به یک سمبل نمونه تبدیل می شود.

در هویت بصری سازمانی شما میتوانید انسجام تیم کاری در بخش های مختلف شرکت تان را برای مشتریان هدف به نمایش بگذارید و در جذب مشتری تاثیر گذار باشید.

لوگوی یک برند باید طوری باشد که به ذهن سپرده شده و وقتی نام برند آمد ، لوگو به ذهن برسد

لوگویی ایده ال است که بتواند پیام خود را بیان کند و این توانایی را داشته باشد که احساس مخاطب را نسبت به شرکت مورد نظر برانگیزد و آشکار سازد. البته ممکن است لوگوی یاد شده همه ی فعالیت های مورد نظر را بیان نکند.

 به هر حال لوگویی مناسب که اول از همه بگوید شرکتی که این نماد متعلق به آن است چه فعالیت هایی دارد و ویژگی شناخته شده بودن را از خود جدا نکند

نمونه های موفق لوگویی که نمادی بی بدیل از برندهای بزرگ شده اند کم نیست . شاید یکی از معروفترین و موفق ترینها اپل باشد که با آن سیب گاز زده بشدت خاص و یونیک می باشد . شرکت ادریس برای امور گرافیکی و طراحی لوگوی برند نیز در میتواند گزینه ای مناسب باشد.

با تشکر

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *